SZANOWNI RODZICE!
DRODZY UCZNIOWIE!

W związku z otrzymaniem w dniu dzisiejszym pozytywnych wyników badań na obecność wirusa SARS-Cov-2 u kilku nauczycieli, które zostały przeprowadzone w tym tygodniu oraz na podstawie zgody Organu Prowadzącego w sprawie wprowadzenia nauki zdalnej w naszej szkole zarządzam przejście na tryb zdalny dla klas 4-8 w dniu 23 października 2020 roku (piątek).

Zajęcia lekcyjne będą odbywać się zgodnie z obowiązującym planem lekcji dla poszczególnych oddziałów oraz przy wykorzystaniu platformy TEAMS. W dniu jutrzejszym nie będzie w szkole żadnych zajęć pozalekcyjnych dla klas 4-8. Z uwagi na dużą liczbę nieobecnych nauczycieli, niektóre lekcje nie odbędą się w formie zdalnej.

Do poniedziałku 26 października prosimy o pozostawienie dzieci w domach na obserwacji ze względu na koniec okresu zakażenia.

Sanepid jutro określi, czy w poniedziałek dzieci również będą na nauce zdalnej (wszystkie klasy 4-8), czy będzie decyzja odgórna rządu w sprawie wprowadzenia nauki w trybie zdalnym w klasach starszych szkoły podstawowej. W dniu dzisiejszym czekamy na taką informację rządu.

Z poważaniem,
Elżbieta Giżewska