WIEM, CO JEM
.jpg)
W naszej szkole odbył się konkurs „Wiem, co jem”, którego celem było promowanie zdrowego odżywiania oraz rozwijanie świadomości żywieniowej wśród uczniów. W wydarzeniu wzięły udział klasy 4 - 6. Jednym z głównych elementów konkursu było rozwiązywanie testu wiedzy dotyczącego zasad zdrowego żywienia, wartości odżywczych produktów oraz świadomych wyborów żywieniowych. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i wiedzą na temat roli zdrowych nawyków w codziennym życiu.
QUIZ PATRIOTYCZNY

Zapraszamy do udziału w zabawie z okazji minionego Święta Niepodległości. Kto zna lub znajdzie odpowiedzi na poniższe pytania i zgłosi się z odpowiedziami do pani Małgorzaty Żmijewskiej (do piątku – 21 listopada), otrzyma honorowy tytuł ZNAWCY SPRAW POLSKICH i małą niespodziankę.
MOJE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
10 listopada ogłoszone zostały wyniki konkursu plastycznego "Moje Święto Niepodległości", zorganizowanego przez Muzeum Historyczne w Lubinie. 155 uczniów z lubińskich podstawówek, którzy wzięli udział w konkursie miało okazję pokazać czym jest dla nich niepodległość.Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Galerii Fotografii w Ratuszu. Zawody pływackie
W dniu 12 listopada 2025 roku na Pływalni Miejskiej w Lubinie odbyły się indywidualne zawody pływackie z udziałem uczniów naszej szkoły. W rywalizacji wzięli udział uczniowie klas 5, prezentując wysoki poziom umiejętności oraz ogromne zaangażowanie.

Konkursu Literackiego o Diamentowe Pióro! ✍️🪶
Rocznica Odzyskania Niepodległości
6 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystym apelu z okazji kolejnej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wspominaliśmy sylwetki wybitnych Polaków oraz zwykłych ludzi, którzy poświęcili swoje życie walce za wolność oraz budowaniu niepodległej Ojczyzny. Nie zabrakło słów polskich poetów oraz pieśni patriotycznych wykonywanych przez szkolny chór przy akompaniamencie prawdziwych instrumentów.
Koedukacyjny turniej w piłkę ręczną

3 listopada w naszej szkole odbył się koedukacyjny turniej w piłkę ręczną,
zorganizowany z okazji Święta Niepodległości.
W rozgrywkach wzięli udział uczniowie 5 klas.
Co nas czeka w listopadzie?

Zapraszamy do zapoznania się
z zaplanowanymi działaniami na listopad.
SZKOŁA Z SERCEM
- SP NR 3 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W LUBINIE
ZYSKAŁA DEFIBRYLATOR DZIĘKI WSPÓLNEJ AKCJI!
Z ogromną radością i dumą informujemy, że w naszej szkole pojawił się defibrylator AED - urządzenie, które może uratować ludzkie życie. To wyjątkowe osiągnięcie było możliwe dzięki wspólnej akcji charytatywnej, w którą z sercem i zaangażowaniem włączyli się uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły.








