Piąty dzień Tygodnia Dla Zdrowia
Ostatni dzień Tygodnia Dla Zdrowia. Mamy jednak nadzieję, że nasze działania zaowocują na przyszłość i nie zrezygnujecie z ćwiczeń oraz zasad zdrowego stylu życia. W ten ostatni dzień Julia z 8c zaproponowała koleżankom z 8a i 8c lekcję pilatesu. W świetlicy 21 i 28 również nie zabrakło ćwiczeń, nie tylko w sali, ale też na dworze.
Na korytarzu pojawiły się nowe treści związane ze zdrowym żywieniem. Dodatkiem do obiadu były dziś pyszne jabłka. Nie zapominajcie o zdrowiu ciała, pamiętajcie o zbilansowanej diecie i ruchu!








