BohaterON w naszej szkole

Przez ostatnie dwa miesiące uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły brali udział w akcji BohaterON. Wszystkie klasy zostały zapoznane z celami akcji, a chętni uczniowie mogli w formie elektronicznej wysłać kartkę dla wybranego Powstańca. Klasy VI zostały zapoznane z piosenkami żołnierskimi oraz powstańczymi, a także z często dramatyczną historią ich powstania. W klasach VII i VIII odbył się cykl lekcji poświęconych historii II wojny światowej oraz Powstania Warszawskiego. Chętne klasy wykonały także kartki z podziękowaniami dla Powstańców, które zostaną przekazane tym nielicznym już Bohaterom.

Klasa 4B postanowiła natomiast nagrać wzruszający film z podziękowaniami dla heroicznych obrońców Warszawy! Wszystkim zaangażowanym uczniom i nauczycielom składamy wielkie podziękowania. 

Maciej Lindmajer
Anna Jędrasik
Edyta Sznabel
Anna Kwiecień
Malwina Stachowska
Małgorzata Żmijewska