MOC SŁÓW

Miło mi poinformować, że uczniowie klasy 5b zakończyli realizację III modułu "Moc słów" Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Emocja". Dzieci były zachwycone bajką o ciepłym i puchatym oraz zimnym i kolczastym, które mówiło o tym jak wielką moc mają słowa, które wypowiadamy do drugiego człowieka. Chętnie wysłuchały kilku wykładów psychologów i nauczyły się, że dokuczanie innym jest złe. Zrozumiały również, że nie jest ważne co mówią o nas inni, ale to, co sami myślimy o sobie, bo każdy z nas jest wspaniały i wyjątkowy.

Uczniowie, z wielkim zaangażowaniem odszukiwali magiczne słowa i wykrzykiwały je na głos. Na szczególną pochwałę zasługują chłopcy, którzy realizowali projekt w klasie: Marek D., Kamil Ż., Natan B. oraz Oskar Z. Na koniec każdy wykonał swój własny worek ze słowami, które mają cudowną moc.

Zapraszamy do
galerii zdjęć >>>
Z niecierpliwością czekamy
na kolejny moduł projektu.

Malwina Stachowska