AKCJA ,,Nie widać mnie,
ale wszystko u mnie OK".
 
Podczas lekcji z wychowawcą klasa 5b wzięła udział w akcji mającej na celu rozmowę o swoich emocjach podczas zdalnego nauczania.  Często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak czują się nasi koledzy, bliscy, przyjaciele, a przecież nauczanie zdalne ma zarówno zalety jak i wady. Zamknięci w domach, pokojach często nie czujemy się najlepiej. Dlatego warto rozmawiać, pytać, zainteresować się, czy u innych ,,wszystko OK"?  Podczas zajęć uczniowie rozmawiali o swoich emocjach związanych ze zdalnym nauczaniem, niektórzy włączyli kamerki, żeby widzieć się wzajemnie, inni woleli tylko obserwować. Wymienialiśmy zalety i wady takiej formy nauki. Na koniec każdy narysował na swojej dłoni buźkę, wszystkie były pięknie uśmiechnięte. Przybiliśmy sobie ,,piątki" i zapewniliśmy się, że chociaż nas nie widać na lekcjach, to wszystko u nas OK. 
 
   
     
Malwina Stachowska