Szkolny konkurs przyrodniczy  dla klas IV

ZNAM SWOJE CIAŁO
I DBAM O SWOJE ZDROWIE

 W czwartek 18 marca 2021 uczniowie klas IV uczestniczyli w konkursie online. Głównym celem konkursu było zdobycie i poszerzenie wiedzy na temat budowy i funkcjonowania ciała człowieka oraz postępowania – jak być zdrowym. Te zagadnienia cieszyły się największym zainteresowaniem na lekcjach przyrody. Uczniowie pod czujnym okiem nauczyciela, rozwiązywali test o człowieku.  Wiele zadań wykraczało poza program realizowany na lekcjach przyrody. Wszyscy wykazali się bardzo dużą wiedzą i uzyskali ponad 50% możliwych do zdobycia punktów. Ale jak to bywa w konkursach – należało wyłonić laureatów.  

 I miejsce zajął Dawid z klasy 4a, uzyskując maksymalną liczbę punktów, II miejsce zajął Szymon z klasy 4c, III miejsce zajął Bartek z klasy 4a, IV miejsce  - Hania i Natalia z 4a, natomiast V miejsce – Szymon i Hania z 4a. Wszyscy uczniowie zostaną nagrodzeni dyplomami i drobnymi upominkami. Niestety, z powodu pandemii na tę uroczystość musimy poczekać.

 

B.Mikus