Wyniki szkolnego konkursu
„Najpiękniejsza kartka wielkanocna 2021”

Kartka świąteczna to nie tylko miły gest, ale również szansa, aby pokazać swoje zaangażowanie oraz szacunek wobec bliskich i znajomych. Pomimo trwającej pandemii udało się w naszej szkole zorganizować konkurs plastyczny na tradycyjną kartkę wielkanocną. Niestety w tym roku z uwagi na sytuację epidemiologiczną uczniowie prace wykonywali w domu i dostarczali do szkoły za pośrednictwem pani woźnej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim
za pomoc w organizacji konkursu.

 NAGRODZONE PRACE

1. Alicja Konobiewska

2. Kamila Sikorska

3. Damian Majda

 

WYRÓŻNIENIA

1. Arkadiusz Drozda

2. Lena Szadkowska

3. Sandra Róg

4. Julia Klocek

5. Radosław Kubero

6. Wojciech Michalewicz

 Nagrody i dyplomy do odebrania u p. Woźnej (SZKOLNA DYŻURKA).

fotogaleria >>>

Agnieszka Mielnik-Chudzia
Dorota Słabicka