MAMY CERTYFIKAT w  INSTA.LING!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała CERTYFIKAT w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu nauki słownictwa  Insta.Ling. W kolejnej edycji  ogólnopolskiego programu wspierającego naukę słownictwa z języka angielskiego i niemieckiego nasi nauczyciele i uczniowie klas 7 korzystający z platformy Insta.Ling, zostali docenieni za systematyczną pracę na platformie. Przypominamy, że Insta.Ling jest aplikacją darmową, która umożliwia uczniom szybką naukę słówek, a nauczycielom wgląd w szczegółowe raporty o systematyczności ich pracy oraz postępach w nauce.Dzięki Insta.Ling nauka języków stała się prosta, jak jeszcze nigdy dotąd!

Więcej o programie nauki słownictwa znajdziecie
tutaj >>>

Zachęcamy do systematycznej pracy!

M. Fudalewska-Poraszka