SPORTOWCY SP3

Podsumowują zakończony rok szkolny miło nam poinformować, o sukcesach sportowych naszych uczniów. Co prawda, nie reprezentowali oni nas jako szkoły, jednak są naszymi uczniami a dla nas to wielki zaszczyt. Tomasz Kryś i Krzysztof Bonk drugi raz z rzędu zdobyli Mistrzostwo Dolnego Śląska Kinder Joy of moving w kategorii czwórek chłopców  jednocześnie uzyskali awans na Mistrzostwa Polski gdzie będą reprezentować Miasto Lubin i nasze województwo   Podczas zawodów chłopcy wygrali wszystkie 7 meczy. Stosunek setów 14:0  Chłopakom należą się duże brawa, ponieważ w całych rozgrywkach, włączając eliminacje nie stracili żadnego seta, wygrywając wszystkie swoje spotkania.  

Za swoje sukcesy w sporcie chłopaki otrzymali gratulacje w Urzędzie Marszałkowskim a nasza Pani Dyrektor wraz z Radą Pedagogiczną przyznała im stypendium sportowe. Stypendium przyznano również naszemu sprinterowi Bartoszowi Madejowi za jego wielkie sukcesy na szczeblu ogólnopolskim jak i światowym. W Ogólnopolskich Zawodach Dzieci TMP 2021 Bartosz jak i Wiktoria z 2c zgarnęli wiele medali i pucharów.

 Wielki szacun za występ
i powodzenia na kolejnych mistrzostwach

Gratulacje!

fotogaleria >>>