Drodzy uczniowie i rodzice !

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”, którego głównym celem jest podniesienie  świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży na temat szkodliwości składowania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

W zamian za przyniesiony elektroodpady szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, materiałów biurowych i tuszy lub tonerów. Akcja prowadzona będzie do 15 października 2021.

Drobne elektroodpady proszę przynosić na dyżurkę do pani woźnej. Każdorazowo proszę dołączyć kartkę z imieniem, nazwiskiem ucznia  i klasą. Natomiast przywiezienie  ciężkiego sprzętu (np. lodówki, pralki itp.) proszę wcześniej zgłosić telefonicznie do sekretariatu szkoły.

Zachęcamy do aktywnego  udziału w akcji!