„XI ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA”

Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w akcji: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia zorganizowanej 1 października 2021 r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Akcja miała na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mieli okazję nadrobić te zaległości. Osoba, która w tym dniu bezbłędnie zdała egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia uzyskała tytuł: Ekspert Tabliczki Mnożenia i ocenę celującą z matematyki.

W klasach czwartych zorganizowano drugi etap konkursu i wybrano Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 4. Do konkursu przystąpiło 17 uczniów, którzy otrzymali maksymalną liczbę punktów w pierwszym etapie.

Wyniki konkursu na MISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA KLAS 4:

I miejsce – Izabella B.  kl. 4b

II miejsce – Paweł P. kl. 4b