Zdrowie nie tylko w mowie

Mamy przyjemność przedstawić wyniki konkursu przeprowadzonego w naszej szkole w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Zdrowie nie tylko w mowie”. Uczniowie otrzymali zadanie zapoznania się z przygotowanymi informacjami pogłębiającymi wiedzę w zakresie stosowania i znaczenia zbilansowanej diety oraz negatywnego wpływu nieprawidłowego odżywiania na organizm człowieka. Celem konkursu było kształtowanie świadomości zdrowotnej i odpowiedzialności za własne zdrowie, poszerzenie wiedzy dotyczącej zachowań konsumenckich oraz propagowanie zdrowego stylu życia w szkole, domu i środowisku pozaszkolnym. Konkurs zakończył się testem sprawdzającym umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji.

Uczniowie, którzy otrzymali najwyższą ilość punktów:

I miejsce Nikola Bojek, kl.7c, 36 punktów

II miejsce Łucja Adamowicz, kl.7c, 35 punktów

III miejsce Alan Mowczan, kl.4c, 31 punktów

Uczniowie wyróżnieni:

1. Lenik Wiktoria, kl.7a

2. Szumlańska Martyna, kl.5c

3. Polak Paweł, kl.4b

4. Szumlańska Natalia, kl.7a

5. Niećwieja Szymon, kl.5c

6. Abram Nadia, kl.4c

7. Borowska Izabella, kl.4c

 

Serdecznie gratulujemy wyników konkursu!

Nauczyciele odpowiedzialni
za realizację konkursu:
Dorota Słabicka,
Agnieszka Mielnik – Chudzia,
Lidia Jamróz- Mańczak,
Anna Franczak – Bodziony,
Katarzyna Stępień.