Konkurs plastyczny „Śladami zawodów”.

W miesiącu lutym w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny „Śladami zawodów”. To pierwszy konkurs w historii szkoły, który adresowany był zarówno do uczniów, jak i rodziców. Zadaniem uczestników było plastyczne przedstawienie własnych wyobrażeń na temat wybranego przez siebie zawodu, zaprezentowanie profesji, która budzi szczególne zainteresowanie autora.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Charakteryzowały się one dużą aktywnością twórczą, umiejętnością łączenia ze sobą różnych technik oraz  oryginalnym ujęciem tematu. Wybranie zwycięzców było bardzo trudne. W związku z tym jury zdecydowało się wyłonić uczestników, którzy otrzymali nagrody oraz wyróżnienia w konkursie.

Laureaci konkursu wśród rodziców,
którzy otrzymali nagrody