Wyniki szkolnego konkursu
„Cudze chwalicie – swego nie znacie”

Konkurs na plakat o ciekawych obszarach przyrodniczych Dolnego Śląska  był zorganizowany z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska, który obchodzimy 5 czerwca.   Cieszył się bardzo dużą popularnością. Zgłoszono 65 prac, których autorami byli uczniowie klas od 4 do 8. Plakaty były różnorodne, wykonane różnymi sposobami – i malowane farbkami, kredkami, niektóre zawierały własne zdjęcia. Wszystkie prace zawierały informacje o wybranym obiekcie przyrodniczym Dolnego Śląska i zachęcały do jego odwiedzenia. Takie było przesłanie konkursu.

Organizatorki miały problem z wyłonieniem I, II i kolejnych miejsc, dlatego przyznano 6 równorzędnych wyróżnień. Otrzymali je następujący uczniowie: Szymon Ż. z klasy 5a, Maja P. z 5c, Basia R. z 6a, Robert B. z 7b, Szymon B. z 7a oraz Olek M. z klasy 8c. Dyplomy oraz nagrody książkowe wręczyła uczniom pani dyrektor Elżbieta Giżewska.  Większość prac wyeksponowano na drzwiach wejściowych do klas na I i II piętrze. Nagrodzeni autorzy pozowali do zdjęć ze swoimi pracami.

Zapraszamy do fotogalerii >>>

Organizatorki