Nowa przygoda

Cześć to my! Nowi uczniowie klasy Ib. Od kilku dni jesteśmy już prawdziwymi uczniami. Na razie poznajemy szkołę, klasę koleżanki i kolegów. Nasza Pani zadbała o to, żebyśmy milo spędzili czas w klasie i stanowili zintegrowany zespół klasowy. Dlatego w piątek 9 września wybraliśmy się na naszą pierwszą wycieczkę klasową na Stadion Zagłębia Lubin.

Co tu dużo mówić było ekstra! Pogoda dopisała więc mieliśmy okazję wyszaleć się na murawie, zwiedziliśmy wszystkie zakątki stadionu, przez chwile byliśmy nawet Vipami. Zabawa była przednia, dobrze się bawiliśmy i na pewno lepiej poznaliśmy się.

galeria zdjęć >>>

Pozdrawiamy wszystkich