BohaterON – włącz historię!
 
To ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną. 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Uczniowie klasy 8d, podczas lekcji języka polskiego przeprowadzonej przez Julię i Viktorię, wzięli udział w tej kampanii. Podczas zajęć wysłuchali i zobaczyli starannie przygotowaną prezentację, rozwiązali rebus, pokolorowali kolorowankę, zobaczyli cześć serialu "Czas honoru", dostali piękne flagi z symbolem POLSKI WALCZĄCEJ, a na koniec zaśpiewali HYMN NARODOWY.
Serdecznie dziękuję za wspaniałą pracę
i oryginalny pomysł na lekcję patriotyzmu.
 
 
Malwina Stachowska