Odwiedziny u Indian w Ostaszowie

Uczniowie klas Ib i IIIa wybrali się na wycieczkę do Ostaszowa. Bardzo aktywnie spędzili czas w wiosce indiańskiej. Czekało tam na nich mnóstwo atrakcji. Barwne opowieści przybliżyły dzieciom życie i zwyczaje tej odległej oraz pięknej kultury. Potem były zabawy ruchowe, między innymi: strzelanie z łuku, łapanie ryb na wędkę, karmienie bizonów, łapanie węży.

Kolejną atrakcją było zwiedzanie małego muzeum starodawnych lalek, zabawkowych pojazdów, klocków Cobi. Potem przyszedł czas na spacer i karmienie zwierząt: kóz, królików, żółwi, świnek morskich (był nawet skunks) w wiejskiej zagrodzie. Pogoda dopisała, a wycieczka dostarczyła dzieciom wielu wrażeń i mnóstwo radości.

galeria zdjęć >>>

Grażyna Zielińska
 Loretta Śliwowska 
Sylwia Szumilas
 Paulina Pleskacz