Zapraszamy do wzięcia udziału
w akcji Kartki z Iskierkami Emocji 🌟❄️❤️

 Czas świat jest szczególnie ważny, jednak nie każdy może spędzić go w gronie rodziny i najbliższych. Z tego powodu zrodził się pomysł na stworzenie kartek świątecznych, w których przekażemy dobre emocje wszystkim tym, którzy tego potrzebują. Życzenia trafią zarówno do chorych dzieci przebywających w Ośrodku Leczniczo Rehabilitacyjnym w Jaszkotlu, jak i do seniorów oraz osób bezdomnych.

Uczniowie już od kilku dni tworzą piękne kartki, piszą życzenia i ozdabiają je wkładając w to całe swoje serce. Zachęcamy do samodzielnego robienia kartek i przynoszenia ich do sali 204. Każda z nich trafi w dobre ręce i sprawi dużo szczęścia oraz uśmiechu na twarzach obdarowanych. 
 
Niech dobre emocje dają radość
wszystkim tym, którzy tego potrzebują ❤️
 
 
M.Stachowska