Polskie obiekty wpisane
na Listę Światowego Dziedzictwa
UNESCO
Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu „ Polskie obiekty  wpisane na Listę Światowego  Dziedzictwa UNESCO”. Konkurs polegał na wykonaniu makiety wybranego polskiego obiektu wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni uczestników poprzez prace plastyczne,  rozwijanie kreatywności oraz uzdolnień plastycznych, a także poszerzenie wiadomości o dziedzictwie narodowym. Jury postanowiło przyznać trzy równorzędne Nagrody. Otrzymali je:
  • Michał z kl. 7a, za wykonanie makiety - Puszczy Białowieskiej,
  • Jakub z kl. 4b za makietę - Niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz Birkenau
  • oraz Szymon z kl. 6c za makietę - Drewnianego kościoła południowej Małopolski.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za udział w konkursie 🙂

A. Jędrasik