Wycieczka do ZOO

 We wtorek 30 maja, tuż przed Dniem Dziecka swoje świętowanie rozpoczęły klasa 1c i 3c. Uczniowie wraz z wychowawcami wybrali się na  wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu.

Celem wycieczki było wzbogacanie przeżyć dzieci, rozwijanie ich zainteresowań i zaspokajanie dziecięcej ciekawości. Wszyscy z niecierpliwością i mocno podekscytowani zastanawiali się jakie zwierzęta zobaczą. Uczniowie mieli okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki - m.in. słonia, zebry, rysie, wilki, hipopotama, małpki, żyrafy, lwy, tygrysy, pingwiny. Wielkim hitem było Afrykarium oraz spotkanie Kapibary.

Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcja przyrody. Pobyt w ZOO dostarczył im wiele radości, był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

fotogaleria >>>

 J. Ciotkowska
D. Zdobylak
P. Kulczycka-Kura
L. Jamróz- Mańczak
K. Matłosz