WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE

27.maja 2021r. w Szkole Podstawowej nr.14 im. gen. Maczka odbył się międzyszkolny  swietlicowy konkurs fotograficzny"Wiosna w obiektywie". Celem konkursu było wychwycenie oznak wiosny w przyrodzie. Z naszej szkoły wyróżnione zostały dwie uczennice: Natalia S. kl.2a i Maja G.kl.2c. Obu dziewczynkom  serdecznie gratulujemy.

Wakacje tuż tuż...

10 czerwca w świetlicy szkolnej 103 odbyły się zajęcia plastyczne oraz ciekawa pogadanka na temat bezpiecznych wakacji. Prace uczniów można obejrzeć przed świetlica szkolną.

Moje domowe zwierzątko

Dnia 13 maja w świetlicy szkolnej 103 odbyły się ciekawe zajęcia plastyczne. Każdy z uczniów przyniósł zdjęcie swojego ulubionego zwierzaka i ozdobił ramkę cekinami , guzikami, brokatem. Wystawę prac można obejrzeć przed świetlicą.

"Zabytki Lubina"

19 marca został rozstrzygnięty
konkurs świetlicowy "Zabytki Lubina"

1. miejsce zajęła Magdalena S. z klasy IIIb