Miedzynarodowe Święto Pszczół

20 maja przypada święto pszczół. Z tej okazji  w świetlicy 27 mieliśmy przyjemność gościć pszczelarza. Pan Adrian przygotował się do tego spotkania perfekcyjnie. Dzieci mogły zobaczyć jak wygląda prawdziwy ul, miały możliwość przymierzenia  kombinezonu pszczelarza. W  ciekawy sposób opowiadał o życiu pszczół i zagrożeniu wyginięcia ich. Na koniec nasz gość zostawił dzieciom to co dzieci lubią najbardziej czyli, miodzik rzepakowy ze swojej pasieki. Mniam.

"Świat za sto lat"

Uczniowie ze świetlicy 103
utworzyli w grupach plakaty
pt. "Świat za sto lat"

Przygotowanie sałatki owocowej

W ramach programu profilaktyki prozdrowotnej
"Żyjmy zdrowo, sportowo, kolorowo"
dzieci ze świetlicy 27
przygotowały przepyszne, kolorowe sałatki owocowe.

"Moja rodzina dba o zdrowie"

Rozstrzygnięcie miedzyszkolnego konkursu świetlicowego

Święto majowe

W piątek z okazji święta pracy, flagi i Konstytucji 3 Maja w świetlicy szkolnej gościliśmy nauczyciela  logopede szkolnego. Pani Beatka w ciekawy sposób opowiadała o polskiej mowie, jak trudnym  w wymowie i pisaniu  jest nasz język  narodowy. Uczniowie przygotowali prace wystawione przed wejściem do sali.