Podsumowanie konkursu plastycznego
„JESIENNE DUSZKI”

W listopadzie odbył się szkolny konkurs plastyczny DLA UCZNIÓW KLAS 1-3. Zadanie polegało na przedstawieniu leśnego duszka z wykorzystaniem jesiennych materiałów przyrodniczych.

Na konkurs wpłynęło 30 prac, wszystkie spełniły wymogi określone regulaminem konkursu. Niestety w trakcie konkursu zaskoczyło nas przejście na zdalne nauczanie, dlatego nie wszyscy zdążyli wykonać prace. Najwięcej prac wykonali uczniowie klasy 2a, którzy swoje prace wykonywali w szkole.

Wśród zgromadzonych prac jury pod przewodnictwem p. Doroty Słabickiej wyłoniło 8, które wyróżniały się pomysłowością, estetyką wykonania oraz ciekawą kolorystyką. Nagrodzone prace zostały przesłane na konkurs ogólnopolski. Dyplomy i nagrody czekają na powrót uczniów do szkoły.

NAGRODZENI UCZNIOWIE

WYRÓŻNIENIE
  • Julia K. kl. 1a 1.
  • Kalina M. kl. 2a
  • Alicja W. kl. 2a
  • Dawid K. kl. 2a
  • Kamila S. kl. 2a
  • Arek D. kl.2a
  • Maja K. kl. 2a

• Darina S. kl.2b

Nagrody zakupiono we własnym zakresie pozyskując sponsorów.

Agnieszka Mielnik – Chudzia
Anna Franczak – Bodziona