Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Rodzinnego
na BOŻONARODZENIOWĄ SZOPKĘ- online.

 Szopka Bożonarodzeniowa jako dzieło plastyczne przyjmuje wiele form, zmienia się w niej wystrój, kolory, postaci, jednak cel jest jeden, wspólny dla wszystkich – przekazywać z pokolenia na pokolenie Bożonarodzeniowe tradycje, bo przecież niejednokrotnie w wykonanie szopki angażuje się cała rodzina i staje się to ważną rodzinną tradycją.  Na tegoroczny konkurs nadesłano 14 szopek, które zostały ocenione pod względem pomysłowości, staranności wykonania oraz doboru odpowiednich materiałów.

Oto wyniki pracy komisji konkursowej:

I miejsce -  Jakub Kołodyński

II miejsce – Szymon Niećwieja

III miejsce – Hubert Szydełko

Wyróżnienia:
Marcel Kandzia,
Lena Szadkowska, 
Tomasz Zgarda,
Antoni Drozda

Dziękujemy za udział i gratulujemy.