SUKCES NASZYCH UCZNIÓW
W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły biorący udział w XIV Dolnośląskim Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i młodzieży zostali docenieni przez jury. Cieszy to tym bardziej, że w konkursie wzięło udział 362 uczestników z 52 szkół i placówek oświatowych, a zatem konkurencja była ogromna. Drugą nagrodę zdobyła Zuzanna D. z klasy VIIIa, a Natalia K. i Kacper M. (również z klasy VIIIa) zostali wyróżnieni. Gratulujemy uczniom, ich rodzicom i pani polonistce – Ewie Domnik, która zachęciła uczniów do twórczości własnej. Rozstrzygnięcie konkursu z rozdaniem nagród laureatom i czytaniem fragmentów prac przez autorów odbędzie się 29 stycznia o godz. 16.30 w MDK w Lubinie.

Mamy nadzieję, że pozostali uczestnicy konkursu, którzy nie zostali dostrzeżeni, nie zniechęcą się i dalej będą pisać. Jesteśmy przekonane, że tkwi w nich wielki potencjał.

Organizatorki
szkolnego etapu konkursu
Malwina Stachowska
Małgorzata Żmijewska