WARSZTATY

Drodzy Rodzice, zapraszamy Was do udziału w spotkaniu na temat „Jak skutecznie motywować swoje dziecko do nauki i zmian w zachowaniu”. Zajęcia w ramach Akademii Rodzica poprowadzi p. Dorota Rzepczyńska, pedagog specjalny, trener kontroli złości i umiejętności społecznych. Szkolenie zostanie zorganizowane przez platformę Teams 15 kwietnia 2021 r., o godz. 17.30.  Dla chętnych rodziców, którzy będą chcieli poszerzyć swoją wiedzę, odbędą się dodatkowe warsztaty przez platformę Teams w małych grupach. Warunkiem udziału w spotkaniach jest zgłoszenie się, do p. Katarzyny Matłosz przez i-dziennik Librus w terminie do 13 kwietnia (wtorek). 

Ze względu na trudną sytuację uczniów spowodowaną zdalnym nauczaniem oferujemy Państwu możliwość skorzystania z pomocy psychologiczno - pedagogicznej i zachęcamy do udziału w zajęciach.

Dorota Słabicka
Katarzyna Matłosz
Agnieszka Mielnik - Chudzia