PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego, a wraz z nim szykują się duże zmiany  w życiu najstarszych przedszkolaków. Już we wrześniu rozpoczną nowy etap w swojej edukacji - pójdą do szkoły i staną się dumnymi pierwszoklasistami. Dlatego już teraz chciałyśmy zapoznać dzieci ze szkołą. Dnia 18.06.2021 r. dzieci z grupy „Sówki” uczestniczyły w zajęciach plastyczno – technicznych i wykonały zakładkę do książki. Następnie przedszkolaki odwiedziły szkolne gabinety, sale lekcyjne, salę gimnastyczną, szatnię oraz sale terapeutyczne.  Niestety ze względu na pandemię nie odbyło się się spotkanie przedszkolaków z koleżankami  i kolegami ze szkoły.  Wizyta w szkole była bardzo przyjemna. Przedszkolaki czuły się bardzo dobrze.

Mamy nadzieję, że po wakacjach bez stresu i z uśmiechem na twarzach przekroczą próg szkoły.

fotogaleria >>>

A. Mielnik – Chudzia
A. 
Franczak - Bodziona