Ogólnopolski konkurs
Maks Matematyczny

W czwartek 7 października w sali komputerowej odbył się ogólnopolski konkurs Maks Matematyczny. Uczniowie po zalogowaniu się na platformę konkursową MOGALO rozwiązywali 2 zadania. W ciągu godziny można było wielokrotnie rozwiązywać zadania, poprawiając swoje wyniki, najlepszy wynik był zapisywany. Do konkursu przystąpiło blisko 3000 uczniów z około 300 szkół z całej Polski.

Z naszej szkoły udział w konkursie wzięło 13 uczniów z klas 4-8. Wyniki ogłoszono po 2 tygodniach. Miło nam poinformować, że troje uczniów z naszej szkoły tj. Łucja z klasy 7, Jakub z klasy 5 i Paweł z klasy 4 uzyskali jedne z najlepszych wyników w województwie dolnośląskim. Wszyscy uczniowie odebrali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Serdecznie gratulujemy!!!

fotogaleria >>>