Taki tytuł nosi projekt z zakresu edukacji ekologicznej i prozdrowotnej, którego cele i zadania są od września  realizowane w naszej szkole. W ostatnim tygodniu października,  w ramach godzin wychowawczych i na długich przerwach uczniowie poszczególnych klas przygotowywali zdrowe, drugie śniadania. Były to koktajle, sałatki owocowe i warzywne, a także kolorowe kanapki. Jesteśmy przekonani, że takie działania przyczyniają się  do zwiększenia świadomości  młodzieży dotyczącej wpływu odżywiania na zdrowie człowieka, pomagają też kształtować prozdrowotne nawyki naszych uczniów.

Wierzymy, że przygotowywanie zbilansowanych posiłków nie będzie tylko akcją w szkole, ale wprowadzoną zasadą wynikającą z wiedzy  i przekonania.

fotogaleria >>>

A.Drozda