Misja II wykonana!
 
 Meldujemy, że kolejna misja Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Emp@tyczna Klasa została wykonana. Tym razem obchodziliśmy Dzień Tolerancji i Życzliwości. Klasa 4a i 4b wykonały swoje portrety pokazując, że każdy jest inny, ale tak samo ważny i równy. Na początku lekcji wyjaśnili pojęcie tolerancji, następnie omówili zachowania tolerowane i nietolerowane, a także wysłuchali piosenki "Nieidealna" zespołu  Arka Noego. Kolejnym krokiem było obejrzenie i omówienie filmu „Urodziny Maćka, czyli krótka historia o tolerancji”. Klasa 7b zorganizowała Tydzień Życzliwości. W szkole pojawiły się specjalne "miłe liściki" do obdarowywania innych dobrym słowem. Podczas lekcji wychowawczej wykonane zostało słoneczko życzliwości oraz Kodeks Życzliwego Ucznia. Powstał też słoik pełen kolorowych karteczek na "gorsze dni".
 Uczniowie wykonali również kilka zadań,
aby wiedzieć jak być dobrym i empatycznym.
 
Już niebawem kolejna misja.
Nie możemy się doczekać!
 
 Malwina Stachowska
Justyna Dobek Golonka
Aneta Drozda