Akcja Wolontariatu Szkolnego
wraz z Zespołem Tanecznym "Trójeczki"

 ,,Świąteczna Rewia Tańca
pod hasłem Pełny talerz-Pełna miska"

   Chęć niesienia pomocy potrzebującym, otwarty umysł i dobre serce, kierowało wyborami młodych i dorosłych uczestników akcji zorganizowanej przez szkolny wolontariat wraz z zespołem tanecznym "Trójeczki". Kierowani empatią, uczniowie pod hasłem Pełny Talerz-Pełna Miska zaprosili swoich rodziców na Świąteczną Rewię Tańca, celem podzielenia się nie tylko dobrami materialnymi ale przede wszystkim duchowymi :)  Piękna choreografia, muzyka a przede wszystkim dobry humor i uśmiech, królował na imprezie.

Dziękujemy za ogromne zaangażowanie i pragniemy podziękować zarówno Uczniom jak i Rodzicom, oraz Wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Akcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, zaś pozyskana pomoc materialna, zarówno dla Szlachetnej Paczki jak i wsparcie dla zwierząt będących w potrzebie, oraz uzyskana kwota przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Do zobaczenia w tak zacnym gronie:)  

galeria zdjęć >>> 

  Wolontariusze
i Zespół "Trójeczki"