Z okazji miesiąca dobroci dla zwierząt 
zapraszamy uczniów klas IV – VI do udziału w akcji

„Mój pupil”

 Celem  akcji jest  zachęcenie uczniów klas IV – VI do zaprezentowania swojego zwierzątka domowego  na zdjęciu, zorganizowanie wystawy „Mój pupil”, przeprowadzenie zbiórki karmy i akcesoriów dla zwierząt w schronisku dla bezdomnych zwierząt.

        W ramach akcji zachęcamy do wykonania zdjęcia swojego zwierzęcego przyjaciela – format 14 x 21, lub większy – i przyniesienie do szkoły. Na odwrocie zdjęcie należy podpisać: imię i nazwisko autora, klasę oraz imię pupila. Wykonane fotografie zostaną wyeksponowane na wystawie w galerii szkolnej.

        W październiku zachęcamy również wszystkich uczniów do udziału w zbiórce darów dla schroniska. Można przynosić: karmę, smakołyki, gryzaki, koce, prześcieradła, ręczniki, legowiska, szelki, ubranka dla psów, itp.

Zdjęcia i dary do schroniska proszę przynosić
do sali 216 w terminie do 16.10.2023.

 "Obojętnego  na niedolę zwierząt
i ludzk
a, niedola nie wzrusza".

Zapraszamy do udziału w akcji.

 Julita Frankiewicz
Barbara Mikus