Mój pupil

 Miesiąc październik jest  poświęconym zwierzętom, ponieważ to właśnie w tym miesiącu przypada Światowy Dzień Zwierząt - święto obchodzone corocznie 4 października w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu, patrona zwierząt, ekologów i ekologii. a ustanowiony w 1931 r. we Florencji, z tematem przewodnim - zwierzęta i ich los.

 Uczniowie naszej szkoły  bardzo licznie włączyli się do przygotowania wystawy ,,Mój pupil” . Wszystkie zdjęcia zwierzęcych przyjaciół zaprezentowane są na holu pierwszego piętra. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy. Nadal trwa zbiórka karmy dla zwierząt. Zachęcamy do włączenia się . Potrwa ona do końca października. Produkty można przynosić do sali 216.

  Składamy serdeczne podziękowania
wszystkim, którzy włączyli się do zbiórki

Cieszymy się, że los bezdomnych i porzuconych zwierząt
nie jest obojętny naszej społeczności szkolnej

Zachęcamy do dalszych działań i pomocy!

fotogaleria >>>

B.Mikus
J.Frankiewicz