Pomagamy …

W naszej szkole zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych Fundacji Life Code Polkowice. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Akcja prowadzana była w ramach projektu „W przyjaźni z przyrodą” we współpracy ze szkolnym Kołem Wolontariatu. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w przedsięwzięciu. Los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest obojętny naszym uczniom. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim dzieciom i rodzicom za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!

Słów kilka o Fundacji  Life Code: jest szkołą dla psiaków Hau to do it, zajmuje się behawiorem, prowadzi hotel dla psów na specjalnych i wyjątkowych warunkach o wygórowanych normach, jest domem tymczasowym dla psów z interwencji.

Zbiórki będą organizowane dla psiaków pod  opieką Fundacji tych, które przeżyły już piekło. Tych, które muszą na nowo uczyć się żyć. Tych, o których zdrowie zapomniało.

galeria zdjęć >>>

J. Frankiewicz