Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego
„Jesienne zabawy”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny dla uczniów klas I-III został rozstrzygnięty. Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia pod tytułem „Jesienne zabawy". Konkurs miał na celu upowszechnianie i popularyzację fotografii jako dziedziny sztuki oraz zachęcenie uczestników do spacerów i obserwacji  naturalnego  środowiska. Przy ocenie prac jury brało pod uwagę zgodność pracy z podaną tematyką, jakość wykonania i wrażenie estetyczne oraz oryginalność i pomysłowość w przedstawieniu tematu. Prace konkursowe były bardzo piękne i różnorodne.

Zachęcamy wszystkich do obejrzenia
wystawy znajdującej się na parterze.

Jury przyznało następujące miejsca:

Nagrody:

Liliana K. kl. 2a
Szymon M. kl. 1a
Iwo K. kl. 1b
Helena H. kl. 1a
Aleksander M. kl. 1c
Miłosz M. kl. 1c
Barbara Ż. kl. 1a

Wyróżnienia:

Piotr  G. kl. 1a
Zofia P. kl. 2a
Marcel P. kl. 1a
Stanisław M. kl. 1a
Michał S. kl. 1b
Maja K. kl. 2a
Alan M. kl. 3c
Maja P. kl. 3c

 

Gratulujemy!!!

M. Ostapowicz
G. Zielińska
S. Szumilas
P. Pleskacz
L. Śliwowska