Nastka Głogowska w naszej szkole

 Przez cały listopad gościliśmy w naszej szkole Nastkę Głogowską w ramach projektu polegającego na integracji i przyjaźni między dziećmi ze szkół integracyjnych. Przesympatyczna laleczka zamieszkała w klasie 204 z uczniami klasy 8b. Wzięła udział w Międzynarodowej Kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży, uczestniczyła w obchodach Święta Niepodległości, obserwowała rozdanie nagród w Konkursie Literackim o Diamentowe Pióro, brała udział w Dniu Życzliwości i uczestniczyła w lekcjach. Uczniowie wspaniale się nią opiekowali. Na koniec obdarowano ją pocztówką ze zdjęciami naszego miasta i podpisami młodzieży z klasy 8b, magnesem i długopisem z nazwą naszej szkoły. Wszystko to Nastka opisała w swoim pamiętniku i wybrała się w podróż do następnej szkoły.

Dziękujemy za możliwość udziału w tym projekcie. Za rok zaprosimy Nastkę do kolejnej klasy, żeby miło i przyjemnie spędzić czas w atmosferze przyjaźni i radości 🥰
 
Malwina Stachowska