Rozszerzona rzeczywistość na lekcji

Uczniowie klasy 4b na lekcji, zetknęli się ze światem rozszerzonej rzeczywistości poprzez okulary VR. Obejrzeli trójwymiarowe zdjęcia budowli zabytkowych Rzymu, Watykanu i Aten. Następnie mieli okazję dzięki rozszerzonej rzeczywistości i kostce VR,  „dotknięcia” m.in. modeli komórki ludzkiej i samolotu wojskowego.

 „Okulary były bardzo satysfakcjonujące. Można było oglądać modele takie jak samolot i komórka i dzięki takiej kostce można było je lepiej poznać; mogliśmy je obracać. Można było zobaczyć jej wnętrze i z wierzchu. Było to bardzo ciekawie i interesująco” stwierdziła po zajęciach korzystająca z okularów VR -  Alicja B. uczennica klasy 4

Okulary umożliwiają naszym uczniom
bliższe poznanie miejsc i rzeczy,
z niemal całego świata.

 galeria zdjęć >>>