💕RÓŻOWA SKRZYNECZKA 💕

Zapraszamy wszystkich (dziewczynki, chłopców, nauczycieli) do zbiórki podpasek, aby zagwarantować komfort nauki dla wszystkich dziewcząt! Często nie zdajemy sobie sprawy, że brak podpaski jest powodem opuszczania lekcji przez nastolatki lub nawet powoduje, że w czasie menstruacji dziewczęta nie wychodzą z domu.  W naszej szkole mamy RÓŻOWĄ SKRZYNECZKĘ, która powinna być cały czas zaopatrzona w środki higieniczne. 
Dzięki Wam jest to możliwe ‼️‼️‼️
Pomóżcie w zbiórce podpasek i tamponów, by wesprzeć dziewczęta, które nie zawsze posiadają swoje środki higieniczne, a dzięki Wam będą miały możliwość skorzystania z tych, które przyniesienie. 
Zbiórka startuje już jutro‼️‼️‼️
Przynieś środki higieniczne potrzebne podczas okresu wraz z karteczką ze swoim imieniem, nazwiskiem oraz klasą i przekaż p. Malwinie Stachowskiej - sala 204 lub p. Annie Kwiecień - gabinet 225. 
 
Dziękujemy 💕
 
 
 
 
Malwina Stachowska
Anna Kwiecień