WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Celem było zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły).
W tym roku świętowaliśmy walentynki przez dwa dni! We wtorek starsi uczniowie bawili się na szkolnej dyskotece, natomiast w środę już od rana czekało na wszystkich wiele atrakcji! Wśród społeczności szkolnej królował kolor czerwony, który gwarantował brak wzywania do odpowiedzi 😉
Samorząd Uczniowski tradycyjnie zorganizował akcję „Poczta walentynkowa”.
Nasi uczniowie oczywiście stanęli na wysokości zadania i wykonali mnóstwo pięknych kartek, które dzięki pomocy walentynkowych listonoszy trafiły do odpowiednich adresatów. Obdarowywani uczniowie z zadowoleniem przyjmowali dowody przyjaźni, sympatii i miłości.
 
Dużym powodzeniem cieszyła się również akcja „Znajdź swoją drugą połówkę”. Na zwycięzców czekał słodki upominek.
 
Mnóstwo miłych słów i pozytywny przekaz wprowadził całą społeczność szkolną w doskonały nastrój. Choć Dzień Zakochanych już za nami, pamiętajmy, że w naszej szkole życzliwość oraz serdeczność gości na co dzień, a nie tylko od święta ❤️❤️❤️
 
 J. Górnicka