DZIEŃ KAPCIA

 Samorząd uczniowski stara się, abyśmy w szkole czuli się jak w domu. Dlatego dnia 22 września celebrowaliśmy „Dzień Kapcia”. Przez cały dzień na korytarzach zamiast standardowych, sportowych butów, można było oglądać włochate pantofle, ciepłe bambosze oraz zwykłe klapki. Niektórzy wyjątkowo się postarali i samodzielnie ozdobili swoje kapcie 🙂 

Pantoflowa rewia mody bardzo się wszystkim się podobała, tym bardziej, że posiadanie kapci chroniło od odpytywania w tym dniu oraz było nagrodzone słodkim poczęstunkiem od Samorządu.  Na dodatek okazało się, że nie tylko uczniowie mają słabość do zabawnych, pluszowych kapci - również nauczyciele znaleźli w swoich szafach coś specjalnego na ten dzień.  
Dziękujemy za udział w zabawie
i cieszymy się, że tak wiele osób
czuje się w szkole jak w domu 🙂

 galeria zdjęć >>>

J. Górnicka