RAJD NA GRZYBOWA GÓRĘ

   W sobotę 23 września 2023 r. grupa uczniów z klas 6c, 7c i 8a uczestniczyła w rajdzie na Grzybową Górę. Położona nieopodal Koźlic Grzybowa Góra jest najwyższym wzniesieniem powiatu lubińskiego, 217 m n.p.m.

  Wędrówka rozpoczęła się w Rynarcicach. Na trasie, która prowadziła wyłącznie leśnymi ścieżkami uczniowie nie nudzili się. Poznawali osobliwości lasu, zawierali nowe znajomości i przede wszystkim aktywnie wypoczywali na świeżym powietrzu. Zakończenie rajdu odbyło się w urokliwej świetlicy w Toszowicach. Tam oprócz ogniska i grilla uczniowie uczestniczyli w warsztatach ekologicznych zakończonych quizem. Najlepsi uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Główną nagrodę – zgniatacz do butelek – otrzymał Łukasz z klasy 8a.

           Jak było? Zapraszamy do fotorelacji >>>

Julita Frankiewicz 
Barbara Mikus