W TYM ROKU PO RAZ 30.
WYRUSZYLIŚMY, BY POSPRZĄTAĆ POLSKĘ!

  „Sprzątanie świata – Polska” to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie niezaśmiecania otoczenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. 

   3 października 2023 r.  uczniowie klas IV- VII naszej szkoły, zaopatrzeni w worki i jednorazowe rękawiczki,  po raz kolejny uczestniczyli w tym ekologicznym przedsięwzięciu.

   Nasza młodzież ochoczo sprzątała teren wokół szkoły, boiska sportowe, drogę rowerową, place zabaw i ulice naszego osiedla. Słoneczna pogoda  sprzyjała i akcja przebiegła szybko i sprawnie, a efekty pracy uczniów można przeliczyć na wiele worków zebranych śmieci. 

fotogaleria >>>

                                                               

                                                                                                  Opiekun akcji:
Aneta Drozda