Kartka z Iskierkami Emocji

Akcja Kartki z Iskierkami Emocji to wspaniała inicjatywa, która ma na celu sprawienie przyjemności osobom, które tego najbardziej potrzebują. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i nie każdy ma te szczęście przeżywać je w gronie najbliższych. Wśród nas są ludzie samotni, w podeszłym wieku, schorowani, a nawet bezdomni. Uczniowie naszej szkoły tworzą Kartki z Iskierkami Emocji, by obdarować nimi tych, którzy będą sami na święta. Jedni kolorują obrazki, drudzy je wycinają, kolejne osoby przyklejają je na kartki, a niektórzy tworzą własne rysunki. Dzieci wkładają całe serca w tworzenie prac, które zabierają do domu i dają tym, o których być może nikt nie pamięta.

Dziękujemy za wielkie serca ❤️ oraz empatię.
Cieszymy się, że młodzi ludzie
są wrażliwi i chcą sprawić radość samotnym.

fotogaleria >>>

 

Malwina Stachowska