Wigilia w klasie 5b

21 grudnia 2023r. w klasie 5b odbyła się Wigilia klasowa. W uroczystym nastroju rozpoczęliśmy świętowanie. Najpierw wspólna modlitwa, życzenia - najszczersze płynące prosto z serca. Następnie bardzo oczekiwana przez uczniów uczta. Pyszny barszcz czerwony z uszkami i nieziemskie pierogi. Nie zabrakło również kutii, babeczek cynamonowych, pierniczków w wielu wydaniach. Piernik i przepyszny sernik również znalazł się na stole. Wspólne śpiewanie kolęd było bardzo miłe i sprawiło wiele radości. Wreszcie punkt kulminacyjny: prezenty! Tyle emocji, śmiechów, radości….było wspaniale! Dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w organizacji naszej uroczystości, a  z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam Kochani Uczniowie i Drodzy Rodzice radosnych świąt, rychłego spełnienia każdego marzenia, ciepła, wiary i życzliwości, odpoczynku oraz zdrowia

fotogaleria >>>

Wychowawca klasy 5b:
p.Aneta Drozda
Nauczyciel współorganizujący:
p.Agnieszka Kulba