TRÓJKA WITA WIOSNĘ!
 
    Wiosna to pora roku długo wyczekiwana przez wszystkie dzieci, dlatego też uczniowie naszej szkoły rzetelnie przygotowali się do jej powitania. Już od rana można było zobaczyć barwne przebrania, szalone fryzury i kolorowe makijaże - wiosenny nastrój nie ominął nawet naszej Dyrekcji 😁 Wszyscy, którzy w tym dniu przyłożyli się do przygotowania fryzury bądź makijażu, wzięli udział w długo wyczekiwanej loterii. Po wylosowaniu kwiecistego losu z naszego wiosennego drzewka, można było odebrać przypisaną do niego nagrodę. A te już od kilku dni przyciągały uwagę wszystkich wchodzących do szkoły 🙂 Emocje były duże, a każda szalona fryzura czy makijaż została nagrodzona 🙂    Kolejnym punktem programu, był wesoły, wiosenny korowód. Dzieci z klas I – III   wyruszyły wraz z nauczycielami przed szkołę, gdzie namalowały kredą prawdziwy, kwiecisty dywan. Następnie pod przewodnictwem p. Sylwii oraz dziewczyn z samorządu, zatańczyły kilka radosnych tańców, po czym ruszyły wesołym korowodem wokół szkoły.  Kolorowe kwiaty, głośne, radosne okrzyki oraz dźwięki muzyki  przywoływały wiosnę, a żegnały zimę. 

Powitanie wiosny było niezwykle barwne, głośne i nieco szalone 😁 Mamy nadzieję, że ta piękna pora roku zagości u nas na dobre ☺️

 fotogaleria >>>

A. Marciniak
J. Górnicka
S. Szumilas
D. Zdobylak
A. Kulba