Kolejny sukces Piotrka

14 kwietnia 2024 r. w Trzebnicy, odbyły się Mistrzostwa Polski w Taekwon-Do tradycyjnym, na których pojawili się wszyscy najlepsi zawodnicy w Polsce. Wśród nich był uczeń naszej szkoły Piotr Sz., który nacodzień trenuje w akademii sportowej Taekwon-Do Lubin. Rywalizacja we wszystkich kategoriach i konkurencjach stała na bardzo wysokim poziomie, ponieważ zawody były kwalifikacjami do kadry narodowej Polskiej Federacji Taekwon-Do. 

Piotrek po raz kolejny nie miał sobie równych. Zdobył złoty metal w technikach specjalnych w kategorii kadet. To zwycięstwo dało mu przepustkę do reprezentowania naszego kraju w Welsh International Cardiff Walia. 

Wielkie gratulacje dla Piotrka
i oczywiście trzymamy mocno kciuki
za udany występ w majowych zawodach w Walii.

Powodzenia!!!

czytaj więcej  na lubin.pl >>>

A. Drozda