RAZEM ŁATWIEJ

Informujemy, że nasza Szkoła nawiązała współpracę w ramach programu : Program profilaktyki zdrowotnej z zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego - RAZEM ŁATWIEJ
Program skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 10 - 19 lat, które doświadczają smutku, samotności, myśli samobójczych, czy też kryzysu psychicznego. Ma on na celu bezpłatną pomoc diagnostyczną, psychologiczną oraz psychoterapeutyczną. Ze wsparcia mogą skorzystać także rodzice i opiekunowie dzieci, które tej pomocy potrzebują.

Uruchomiony został bezpłatny numer telefonu
oraz adres mailowy, gdzie można zgłosić się po pomoc.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się
z informacjami zawartymi w załączonych poniżej ulotkach
oraz do odwiedzenia strony
www.cogitozdrowie.pl/zdrowie-psychiczne-dzieci

RAZEM ŁATWIEJ >>>